PRACOWNIK MAGAZYNU | CEVA | BORN | 12,70 € – 25,40 €

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13-25 EUR/h
  • Firma: Ceva
  • Kontakt: Solutions Recruitment
  • Telefon: +48730969402
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Dla firmy zajmującej się dystrybucją akcesoriów medycznych, szukamy pracowitych i rzetelnych osób do pracy magazynowej.

Znasz komunikatywnie angielski? Szukasz atrakcyjnej finansowo pracy zmianowej na magazynie? Interesuje Cię stabilne zatrudnienia w Holandii? Mamy dla Ciebie dobrą pracę w Holandii!

Zakres obowiązków :

Zbieranie zamówień

Pakowanie i oznaczenie paczek

Przygotowywanie towaru do wysyłki

Wczytywanie towaru za pomocą skanera ręcznego

Obsługa wózka EP

System pracy :

poniedziałek-piątek, różne godziny (między 6:00 a 00:00)

Stawka:

Pracownik magazynu : 11,73 € + 0,97 € dodatku wakacyjnego = 12,70 € brutto/h

Operator Reachtruck (certyfikat + doświadczenie <6msc) : 12,66 € + 1,05 € dodatku wakacyjnego = 13,71 € btutto/h

Operator Reachtruck (certyfikat + doświadczenie >6msc) : 12,98 € + 1,08 € dodatku wakacyjnego = 14,06 € brutto/h

Dodatki zmianowe :

Poniedziałek – piątek

od 21:00 – 00:00 – 135% = 17,14 € brutto/h

00:00 – 6:00 – 150% = 18,40 € brutto/h

Sobota*

150% = 19,05 € brutto/h

Niedziela*

200% = 25,40 € brutto/h

*jeżeli nie przekroczysz 40h pracy tygodniowo

Nadgodziny

Poniedziałek – piątek 135% = 17,14 € brutto/h

Soboty i niedziele 6:00-18:00- 150% = 19,05 € brutto/h

Soboty i niedziele 18:00-6:00 – 200% = 25,40 € brutto/h

Oferujemy

dodatek urlopowy: 8,70% – € 3165.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )

dodatek wakacyjny : wliczony w każdą przepracowaną godzinę i wypłacany w każdym cotygodniowym salarisie

cotygodniowe wypłaty !

kontrakt holenderski

nadgodziny 125% -150%

opiekę polskojęzycznych koordynatorów którzy będą Cię wspierać przez cały okres zatrudnienia

pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi do naszego biura!

Wymagania:

angielski B1

prawo jazdy mile widziane

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

€36,47 tyg – ubezpieczenie

€125 tyg – zakwaterowanie

Proces rekrutacji trwa do 3 dni roboczych.